• 23.11.2016 гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів та їх батьків Київський коледж комп`ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету. Майбутні абітурієнти та їх батьки змогли ознайомитися з правилами прийому, умовами навчання, традиціями ККТЕ НАУ. Кожен гість зміг відвідати навчальні лабораторії коледжу та поспілкуватись зі студентами і викладачами.

  Реєстрація гостей Дня відкритих дверей

  Піснею зустрічає коледж майбутніх абітурієнтів та їх батьків

  Завідувачі відділеннями “Економіка та машинобудування” (Шевченко А.Б.), “Загальноосвітньої та до коледжійної підготовки” (Кліментьєва С.В.) дали вичерпні пояснення щодо умов вступу та навчання в коледжі

  З інтересом слухають гості завідувача лабораторії Казанцева Ю.В. про навчання на спеціальності “Галузеве машинобудування”

  Гості мали змогу побувати на практичних заняттях в виробничих майстернях безпосередньо під час проведення електромонтажної практики (майстер виробничого навчання Крупініна О.В.)

  “Поглянь, Петя, здається у нас гості“ (лабораторія “Мікроелектроніки, електронних та напівпровідникових пристроїв”)

  Невимушену робочу атмосферу виконання лабораторних робіт застали відвідувачі Дня відкритих дверей в лабораторії “Радіотехніки, НВЧ пристроїв і антен” (завідувач лабораторії Дєдовець Л.В.)

  На заняттях викладача Круш О.Є. в кабінеті “Програмування, баз даних та інтернет-технологій”