• День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 28-ма річниця виведення військ з Афганістану.

  17 лютого 2017 року в читальному залі ККТЕ НАУ відбувся урочистий захід, присвячений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

  На зустріч було запрошено почесного гостя - учасника бойових дій в Афганістані, поета, члена Національної спілки письменників України, лауреата Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів патріотичної пісні, автора сценаріїв до музичних спектаклів і текстів багатьох пісень різних композиторів, виконавця, заступника голови (з питань культури) ГО «ПОБРАТИМИ», працівника нашого коледжу Миколу Сергійовича Грабовського.

  На початку заходу студенти учбової групи Д-21 та Р-21 (під керівництвом викладачів Ізотової І.О. та Гнилишина Я.В) нагадали присутнім, наскільки була жорстока Афганська війна.

  Продекламований студентами вірш „Трио о жизни поет‟, написаний заслуженим вчителем України, поетесою, викладачем коледжу Дворецькою В.Л., зворушив душу кожного з присутніх на зустрічі.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, хто загинув на Афганській війні.

  У другій частині зустрічі було надано слово почесному гостю. Микола Сергійович розповів про війну, прочитав власні вірші та заспівав пісні про Афганську війну.

  Наприкінці урочистого заходу вдячні студенти, викладачі та керівництво коледжу висловило щиру подяку шановному Миколі Сергійовичу, а усі бажаючі отримали можливість сфотографуватися з гостем на пам`ять.