• 31 серпня 2017 року актова зала коледжу розкрила двері для проведення урочистого заходу – посвяти в студенти. Наразі успішно склали вступні іспити і було зараховано до коледжу 418 студентів. Таку кількість першокурсників за один раз не змогла вмістити святкова зала коледжу. Навіть враховуючи, що посвята проходила окремо для кожної спеціальності, зала була вщент заповнена першокурсниками, батьками, друзями, студентами старших курсів, викладачами. Свято за традицією відкрилося внесенням знамен України та коледжу. Цієї честі заслужили відмінники навчання та студентського самоврядування. Урочисто пролунав Гімн України.

    Гості з великою увагою ознайомились з комп’ютерною презентацією коледжу, з його славетною історією становлення та розвитку. З щирою теплотою першокурсників привітали заступники директора коледжу Майдан А.В., Масло В.М., завідувачі відділень, викладачі.

    З юмором та серйозно, з піснею та танцями студенти старших курсів вітали своїх нових друзів, вводили їх в нове вируюче студентське життя.

    Урочисто прийняли клятву першокурсники, вперше для них пролунав «Гаудеамус».

    Радісні та схвильовані разом з кураторами груп першокурсники розійшлись по аудиторіях, де продовжили ознайомлення з традиціями коледжу, правилами поведінки, ближче знайомство з новими товаришами.