• 19.10.2017р. у ККТЕ НАУ відбулося ЛІТЕРАТУРНЕ СВЯТО «Вивчаючи літературу, відкриваю для себе світ». Організаторами заходу стали студенти V курсу Інституту української філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, які проходять навчальну практику у нашому коледжі (учасники заходу: студенти груп П-11, П-12, керівник: Гусак Ірина Віталіївна) Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі.  Ведучі літературного свята - Лень Тетяна та Мельник Юлія

    Козаки ККТЕ НАУ танцюють гопак

    Українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, виявляють духовну цінність кожної окремої людини і народу в цілому.

    Традиції українського народного виховання сформовані та відшліфовані через безперервне застосування протягом багатьох віків. Це ціла педагогічна система поглядів, ідеалів та засобів батьківсько-материнського, а також суспільного впливу на дітей та молодь. Інсценування студентами групи П-12 уривків із повісті І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

    Акторами комедії «За двома зайцями» М. Старицького стали студенти групи П-11

    Вивчай літературу! Відкривай себе світу та світ для себе!