За навчальним графіком спеціальності «Економіка підприємства» з 20.10 по 6.11.2017 проведено Навчальну практику на ПЕОМ. Надаємо слово старості групи Е-659- 31 Терян Світлані: « Протягом трьох тижнів група вчилася працювати з комп’ютерною програмою PROJECT EXPERT, за допомогою якої ми створювали власні підприємства та бізнес-плани для них. В результаті практики кожен з нас зрозумів суть майбутньої професії, власне, що має робити економіст на підприємстві. Здається, ми навіть подорослішали…

  Завдяки корисним порадам керівників практики (Гальмакової Н.Б. та Михайлової О.В. ) кожному з наших «віртуальних» підприємств вдалося досягти позитивних результатів.

  «Родзинкою» цієї практики було те, що кожен з нас зміг розкрити свій творчий потенціал, особливо це проявилося під час захисту комп’ютерної версії звіту з практики: деякі студенти вразили своєю креативністю, відповідальним відношенням до поставленого завдання з практики, ораторськими здібностями та несподіваним артистизмом.

  Звітували ми не тільки перед керівниками практики та викладачами випускової комісії, а і перед студентами молодшого курсу ( група Е-673- 21), які були в журі. Ми з радістю передали їм набуті знання та навички, які вони будуть застосовувати під час проходження аналогічної практики».

  Галактична команда Гордієнко М. та Шевченко М.

  гр. Е-659-31

  Зоряний успіх SPACE INC

  Смачний бізнес Симоненко К. та Архіпсього В.

  Тіньовий тренер бізнескоманди SPACE INC

  Шоколадні феї Редіна О. та Терян С.

  Якісна кава тільки у фірми Давиденко А. та Тугай М.