• 15 березня 2014 року на базі Навчально-тренінгового центру економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулося фінальне змагання учнів 9-11 класів, що брали участь у Всеукраїнському дистанційному навчальному турнірі для школярів "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ".

    Проведення турніру було ініційовано кафедрою стратегії підприємств, організовано НТЦ ЕУП (КНЕУ) за підтримки Компанії інтелектуальних технологій "КІНТ" (м. Харків) та KPMG задля виявлення обдарованої молоді та популяризації спеціальності економіста підприємства.

    Серед понад ста учасників турніру, що тривав з 11 лютого до 15 березня, взяла участь і студентка нашого коледжу Бабенко Олена, яка за підсумками конкурсу увійшла до п`ятнадцятки кращих і була нагороджена грамотою за участь у фіналі. А Ректорат ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та особисто ректор А.Ф. Павленко висловили директору та педагогічному коллективу нашого коледжу щиру подяку за високий рівень підготовки студентки та побажали подальших звершень на педагогічній ниві та успіхів у вихованні майбутньої бізнес-еліти України.