Семінарські заняття у науково-навчальному центрі «CAMOZZI» на тему: «Пневматичні та електропневматичні засоби автоматизації»


17 по 18 травня викладачі комісії «Автоматизація і комп`ютерно –інтегровані технології» Полющенко І.В. , Казанцев Ю.В. разом зі студентами групи А-31 проходили семінарські заняття у науково-навчальному центрі «CAMOZZI» на тему: «Пневматичні та електропневматичні засоби автоматизації».

Традиційно семінари стейколдерів виділяються практичною спрямованістю, розраховані на спеціалістів промислових підприємств та передбачають глибоке вивчення питань, пов'язаних з проєктуванням, функціонуванням, налагоджуванням та обслуговуванням пневматичних систем промислового обладнання.

Під час семінару студенти мали змогу ознайомитися з приладами виробництва «Camozzi», самостійно збирали схеми, виконували розрахунки для підбору пневмоциліндрів, досліджували схеми в автоматичному, напівавтоматичному і ручному режимах.

Студенти мали можливість ознайомитися з методами стабілізації кінематичних параметрів пневмоциліндрів, мультивібраційними системами, виконати дослідження з розробки і моделювання принципових схем електропневматичного управління на стендах КАМОЦЦІ.

Після закінчення семінару ТОВ «КАМОЦЦІ» вручило учасникам свідоцтва встановленого зразка і подарунки.

Щиро дякуємо нашим стейколдерам за змістовне і цікаве навчання!