• В методичному кабінеті нашого коледжу відбулося засідання адміністративної ради. Основним питанням на заході була доповідь про працевлаштування випускників. Цього року випускається 342 студенти, з яких 184 на бюджетній основі. Майже 100% з них отримають в майбутньому роботу на підприємствах різних форм власності, зокрема «Радіовимірювач», «Артем» та «Арсенал».

  Крім того, на заході відбувся розгляд питання самоврядування студентів у коледжі та гуртожитку. 19 студентів знаходяться у студентській раді коледжу під головуванням Віолети Біловол, і ще 13 студентів з головою Ігорем Береговцем входять до студентської ради гуртожитка. Уся їхня діяльність відбувається згідно з положеннями і затверджена наказами директора коледжу.

  Самоврядування проводить заходи, зокрема у 2013–2014 навчальному році відбулися за участі студентського самоврядування такі свята:

  31 серпня – посвята студентів;

  28 вересня – день Дарниці;

  4 жовтня – день учителя;

  5 листопада – 70 років визволення Києва;

  21 листопада – КВК коледжу;

  13 лютого – концерт до дня св. Валентина;

  12 березня – конкурс художньої самодіяльності;

  24 березня – концерт до дня поезії.

  В майбутньому органи самоврядування братимуть безпосередню участь у Дні зустрічі випускників, міс ККТЕ НАУ , урочистих заходах до 9 травня, літній подорожі до Львова. Крім того самоврядування займається збором матеріальної допомоги нужденним студентам, допомогою в організації Днів відкритих дверей, малюванням плакатів тощо.

  В свою чергу самоврядування гуртожитку займається перевіркою санітарного стану кімнат, збором та організацією розважальних поїздок, зокрема постійні відвідини телешоу «Україна має талант». Крім того рада гуртожитку допомагає проводити здачу кімнат студентами, що завершили навчання і передачі їх у належному стані майбутнім мешканцям – студентам, що вступають на перший курс.