• Згідно положення про проведення спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва, з 21.10.2015 року по 30.10.2015 року, проведена спартакіада для студентів ВНЗ з семи видів спорту: шахів,шашок,волейболу,настільного тенісу,плавання, футболу, кульовій стрільбі. Основною метою цього заходу є залучення студентів ВНЗ до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

    Адміністрація Дарницького району міста Києва відмітила студентів Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ, переможців змагань серед вищих навчальних закладів, за активну участь та досягнення високих результатів в спартакіаді.

    Вітаємо переможців та призерів Дарницького району:

    з волейболу:

    юнаки - 1 місце;

    Самойленка Андрія Дмитровича К-634-31

    Серховця Сергія Юрійовича К-634-31

    Короля Максима Романовича К-643-30

    Гучка Олега Вікторовича П-673-20

    Пилипенка Владислава Станіславовича П-673-20

    Крука Віталія Юрійовича П-673-20

    Косенка Андрія Михайловича П-673-20

    Карпієнка Евгенія Андрійовича П-637-31

    з шахів:

    юнаки - 1 місце;

    Проненка Андрія Віталійовича К-619-42

    юнаки - 2 місце;

    Кравця Максима Миколайовича Р-670-12

    дівчата - 2 місце;

    Гунько Юлію Володимирівну Е-631-31

    з футболу:

    юнаки - 3 місце;

    Кутняка Олега Миколайовича А-656-21

    Свириденка Богдана Олександровича П-651-21

    Синельніченка Олександра Дмитровича О-633-31

    Покрасьона Дмитра Анатолійовича О-633-31

    Пушку Данила Васильовича О-647-21

    Цьобу Артура Олександровича А-656-21

    Бондаренка Андрія Володимировича А-21

    з плавання:

    юнаки - 1 місце;

    Павлину Ярослава Ігоровича К-662-12

    юнаки - 3 місце;

    Кудряновського Олександра Михайловича П-624-41

    з настільного тенісу:

    юнаки - 1 місце;

    Ярмолу Віктора Олександровича К-635-32

    дівчата - 3 місце.

    Коротун Альбіну Ігорівну Б-632-21

    з стрільби кульової:

    юнаки - 4 місце;

    з шашок:

    юнаки - 4 місце;

    дівчата - 4 місце;

    17.11.2015р. Я.І.Ціпоренко